Επιμορφωτική Ημερίδα: “Προκλήσεις και καλές πρακτικές στην εξ αποστάσεως εκπαίδευση στο Νηπιαγωγείο”

Τη Δευτέρα 12 Απριλίου 2021 και ώρα 5.00-9.00 μ.μ θα πραγματοποιηθεί κλειστή* διαδικτυακή Ημερίδα, που διοργανώνει το ΤΕΕΠΗ σε συνεργασία με το ΠΕΚΕΣ Α.Μ.Θ στο πλαίσιο της Πρακτικής Άσκησης των φοιτητών του Δ έτους με τίτλο

“Προκλήσεις και καλές πρακτικές στην εξ αποστάσεως εκπαίδευση στο Νηπιαγωγείο”.

Εκ μέρους της Οργανωτικής Επιτροπής

*Η ημερίδα απευθύνεται στους φοιτητές και φοιτήτριες του Δ’ έτους ΤΕΕΠΗ και στους Μεταπτυχιακούς φοιτητές του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών «Επιστήμες της Αγωγής: Καινοτόμες Παιδαγωγικές Προσεγγίσεις σε Πολυπολιτισμικά Εκπαιδευτικά Περιβάλλοντα» στους οποίους θα σταλεί ο σύνδεσμος μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

Πρόγραμμα Ημερίδας (pdf)

• Η Ημερίδα θα καταγραφεί ώστε να αναρτηθεί στην ιστοσελίδα ΤΕΕΠΗ – psed.duth.gr για εκπαιδευτικούς σκοπούς.