Σχόλια για το Γραφείο Εκπαιδευτικού Υλικού – Ειδικής Βιβλιοθήκης

Στο Γραφείο Εκπαιδευτικού Υλικού – Ειδικής Βιβλιοθήκης υπάρχει βιβλίο στο οποίο οι χρήστες και επισκέπτες μπορούν να σημειώνουν τα σχόλιά τους. Ακολουθούν ενδεικτικά σχόλια.

Σχόλια μαθητών/δασκάλων από σχολεία της Αλεξ/πολης που επισκέφθηκαν το Γραφείο Εκπαιδευτικού Υλικού – Ειδικής Βιβλιοθήκης

Ήταν υπέροχα!
Πολύ ωραίος χώρος!
Σχόλιο επισκέπτη
Η πιο ενδιαφέρουσα αίθουσα!!
Σχόλιο επισκέπτη
Πολύ ωραία αίθουσα! Η πιο ενδιαφέρουσα.

Σχόλια φοιτητών/τριών που χρησιμοποίησαν το χώρο στη διάρκεια των σπουδών

Σχόλιο φοιτήτριας

Φανταστικός χώρος το Παιδαγωγικό Υλικό!!! Πόσο με έχει βοηθήσει!!! Ειδικά στις πρακτικές και τη δράση για το νοσοκομείο.

Σας ευχαριστώ πολύ!!!

Σχόλιο φοιτήτριας

Υπέροχος χώρος με πολλά και ενδιαφέροντα υλικά.

Ευχαριστούμε πολύ!!

Σχόλιο φοιτήτριας
Σας ευχαριστούμε πολύ για τη βοήθεια!
Φανταστική εξυπηρέτηση και υπέροχος χώρος!

Σχόλιο αποφοίτου του προπτυχιακού και μεταπτυχιακού προγράμματος σπουδών του ΤΕΕΠΗ

Αγαπητή κ. Γόιδα (που έχετε αφήσει τα κοκκαλάκια σας στο Παιδαγωγικό Υλικό)

Μετά από 4 προπτυχιακά και 2 μεταπτυχιακά ωραιότατα χρόνια στο Τμήμα μας, θα πω πως επιστέγασμα όλων των προσπαθειών και των σχεδιασμών που γίνονταν πράξη ήταν τα υλικά του Εργαστηρίου μας.
Εξαιρετικά οργανωμένα και ποικίλα, με βοηθούσαν όχι μόνο να κάνω τις παιδαγωγικές μου σκέψεις πραγματικότητα, αλλά και να τις εμπλουτίζω, να τις διαφοροποιώ, να τις ανανεώνω!
Αφήστε που δεν υπάρχει άλλο, πιο χρωματιστό μέρος, πιο ζεστή γωνιά από αυτή, σε αυτό το κτίριο!

Άλλες σελίδες για το Γραφείο Εκπαιδευτικού Υλικού – Ειδικής Βιβλιοθήκης