Ανακοίνωση προγράμματα υποτροφιών Ι.Κ.Υ. – Ε.Π.Ι. Φλωρεντίας και πραγματοποίηση διαδικτυακού webinar για σπουδές διδακτορικού επιπέδου ρεντίας

Ανακοίνωση σχετικά με προγράμματα υποτροφιών Ι.Κ.Υ. – Ε.Π.Ι. Φλωρεντίας και πραγματοποίηση διαδικτυακού webinar για σπουδές διδακτορικού επιπέδου στο Ευρωπαϊκό Πανεπιστημιακό Ινστιτούτο Φλωρεντίας

Το Ίδρυμα Κρατικών Υποτροφιών (Ι.Κ.Υ.) ανακοινώνει ότι το Ευρωπαϊκό Πανεπιστημιακό Ινστιτούτο Φλωρεντίας (Ε.Π.Ι. Φλωρεντίας, European University Institute, www.eui.eu) θα πραγματοποιήσει ένα διαδικτυακό ενημερωτικό σεμινάριο (webinar) σχετικά με τα προσφερόμενα Προγράμματα σπουδών διδακτορικού επιπέδου στους τομείς Ιστορίας και Πολιτισμού, Κοινωνικών και Πολιτικών Επιστημών, Νομικών Επιστημών και Οικονομικών Επιστημών. Το webinar θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 14 Οκτωβρίου 2021, από 13:00 έως 14:00 ώρα Ελλάδος (CEST 12:00 έως 13:00), στο Zoom.

Δείτε όλο το κείμενο εδώ (pdf)