Ανακοίνωση ομάδων τελειόφοιτων ορκωμοσίας ΤΕΕΠΗ

ΟΜΑΔΕΣ ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΩΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ

ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ

Η τελετή ορκωμοσίας των τελειόφοιτων θα πραγματοποιηθεί σε δυο ομάδες την Παρασκευή 21η Οκτωβρίου 2022  και ώρα 10.00 π.μ. έως 11.00 π.μ. (Α ομάδα) και από 12:00 π.μ. έως 13:00 μ.μ. (Β ομάδα) στo Αμφιθέατρο Κ. Καραθεοδωρή της Σχολής Επιστημών Αγωγής με υποχρεωτική παρουσία των ορκιζόμενων. Την ίδια ημέρα και ώρα 12:00 μ.μ. (Β ομάδα) θα γίνει η απονομή των Μεταπτυχιακών Διπλωμάτων Ειδίκευσης του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών του Τ.Ε.Ε.Π.Η.: «Επιστήμες της Αγωγής: Καινοτόμες Παιδαγωγικές Προσεγγίσεις σε Πολυπολιτισμικά Εκπαιδευτικά Περιβάλλοντα».

Στην τελετή ορκωμοσίας δικαίωμα συμμετοχής έχουν οι παρακάτω τελειόφοιτοι οι οποίοι έχουν ανακηρυχθεί πτυχιούχοι έως και κατά την εξεταστική περίοδο Ιουνίου 2022:

Διαβάστε όλο το κείμενο (doc)