Ανακοίνωση για την Αξιολόγηση της Πρακτικής Άσκησης

Πρακτική Κατάρτιση   ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Οι φοιτήτριες-ές του 2ου, 4ου  6ου και 8ου εξαμήνου εφόσον έχουν ολοκληρώσει τις παρουσίες τους στην πρακτική άσκηση μπορούν να παραδίδουν τις καρτέλες τους, του εαρινού εξαμήνου 2018-19, στην κυρία Αθανασίου καθημερινά 11.00-12.00 μέχρι την έναρξη των εξετάσεων. (Μετά την έναρξη της εξεταστικής μπορούν και πάλι να παραδίδουν καρτέλες αλλά οι ώρες δεν θα είναι συγκεκριμένες λόγω επιτηρήσεων).

Πρακτική Κατάρτιση ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η ετήσια συνάντηση για την αξιολόγηση της πρακτικής άσκησης όλων των εξαμήνων από όσους συμμετέχουν σε αυτή (υπεύθυνοι πρακτικής, διδάσκοντες, φοιτητές επόπτες) θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 29 Μαΐου 2019 ώρα 16.00 στην αίθ. 16.
Παρακαλούνται όλοι οι εμπλεκόμενοι, ιδιαίτερα οι   φοιτητές, να παραβρεθούν στην πιο πάνω συνάντηση καθώς το θέμα τους αφορά άμεσα.