Διεξαγωγή κατατακτηρίων εξετάσεων ΤΕΕΠΗ – 2022-23

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ

ΑΚΑΔ. ΕΤΟΣ 2022 – 2023

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΜΑΘΗΜΑ                                                                               ΩΡΑ                                ΑΙΘΟΥΣΑ

Εξέλιξη Παιδαγωγικής Σκέψης                                               10:00                Αίθουσα Νο 7 (1ο όροφος )

Ψυχολογία της Ανάπτυξης του παιδιού                                12:00                Αίθουσα Νο 7 (1ο όροφος )

Εισαγωγή στη Νεότερη Ελληνική Λογοτεχνία                       14:00               Αίθουσα Νο 7 (1ο όροφος )

Η διάρκεια της εξέτασης κάθε μαθήματος ορίζεται σε μια και μισή (1,30) ώρα. Οι υποψήφιοι κατά την ημέρα των εξετάσεων υποχρεούνται να βρίσκονται στο χώρο των εξετάσεων μισή ώρα νωρίτερα προσκομίζοντας την αστυνομική τους ταυτότητα ή άλλο επίσημο δημόσιο έγγραφο πιστοποίησης της ταυτότητάς τους και δύο (2) μπλε στυλό.

Από τη Γραμματεία

Αλεξανδρούπολη 21.11.2022

Δείτε το πρόγραμμα εδώ (.pdf)