Ανακοίνωση ορκωμοσίας τελειόφοιτων ΤΕΕΠΗ – Ιούνιος 2022

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ  ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ

ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ

Η τελετή ορκωμοσίας των τελειόφοιτων θα πραγματοποιηθεί σε δυο ομάδες την 9η Ιουνίου 2022  και ώρα 10.00 π.μ. έως 11.00 π.μ. (Α ομάδα) και από 12:00 μ.μ. έως 13:00 μ.μ. (Β ομάδα) στo Αμφιθέατρο Κ. Καραθεοδωρή της Σχολής Επιστημών Αγωγής με υποχρεωτική παρουσία των ορκιζόμενων. Την ίδια ημέρα και ώρα 12:00 μ.μ. (Β ομάδα) θα γίνει η απονομή των Μεταπτυχιακών Διπλωμάτων Ειδίκευσης του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών του Τ.Ε.Ε.Π.Η.: Επιστήμες της Αγωγής «Καινοτόμες Παιδαγωγικές Προσεγγίσεις σε Πολυπολιτισμικά Εκπαιδευτικά Περιβάλλοντα». Στην τελετή ορκωμοσίας δικαίωμα συμμετοχής έχουν οι παρακάτω τελειόφοιτοι οι οποίοι έχουν ανακηρυχθεί πτυχιούχοι κατά την εξεταστική περίοδο Σεπτεμβρίου 2021 και Φεβρουαρίου 2022:

Δείτε όλο το κείμενο εδώ (pdf)

Αίτηση ορκωμοσίας – Ιούνιος 2022 (.doc)

Υπεύθυνη Δήλωση

Ερωτηματολόγιο Πτυχιούχων (.doc)