Β’ ανακοίνωση υποβολής δικαιολογητικών ορκωμοσίας Οκτωβρίου απόφοιτων ΤΕΕΠΗ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ
ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ
ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ

Η τελετή ορκωμοσίας των τελειόφοιτων θα πραγματοποιηθεί σε δυο ομάδες την Παρασκευή 21η Οκτωβρίου 2022 και ώρα 10.00 π.μ. έως 11.00 π.μ. (Α ομάδα) και από 12:00 π.μ. έως 13:00 μ.μ. (Β ομάδα) στo Αμφιθέατρο Κ. Καραθεοδωρή της Σχολής  Eπιστημών Αγωγής με υποχρεωτική παρουσία των ορκιζόμενων. Την ίδια ημέρα και ώρα 12:00 μ.μ. (Β ομάδα) θα  γίνει η απονομή των Μεταπτυχιακών Διπλωμάτων Ειδίκευσης του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών του Τ.Ε.Ε.Π.Η.:  Επιστήμες της Αγωγής «Καινοτόμες Παιδαγωγικές Προσεγγίσεις σε Πολυπολιτισμικά Εκπαιδευτικά Περιβάλλοντα».

Στην τελετή ορκωμοσίας δικαίωμα συμμετοχής έχουν οι τελειόφοιτοι οι οποίοι έχουν ανακηρυχθεί πτυχιούχοι έως και την εξεταστική περίοδο Ιουνίου 2022. Κατάλογος με τους αριθμούς μητρώου ανά ομάδα, που θα λάβουν μέρος στην ορκωμοσία θα αναρτηθεί μετά το τέλος των αιτήσεων και τον έλεγχό τους.

Διαβάστε όλο το κείμενο (doc)