Δικαιολογητικά για Σίτιση / Στέγαση πρωτοετών φοιτητών 2020-21

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ  ΣΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΣΤΕΓΑΣΗ ΚΑΙ ΣΙΤΙΣΗ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ 2020-2021

Το Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης ανακοινώνει τα απαιτούμενα δικαιολογητικά για τη στέγαση και τη σίτιση των πρωτοετών προπτυχιακών φοιτητών. Ακολουθούν αναλυτικά τα δικαιολογητικά για την κάθε περίπτωση. Οι ενδιαφερόμενοι προπτυχιακοί πρωτοετείς φοιτητές  θα μπορούν  να αποστείλουν ηλεκτρονικά με e-mail τα δικαιολογητικά τους στις παρακάτω ηλεκτρονικές διευθύνσεις των κατά τόπους αρμοδίων Τμημάτων της Διεύθυνσης Ακαδημαϊκών Θεμάτων (χωριστά για σίτιση και στέγαση) από σήμερα ημέρα Πέμπτη 8-10-2020 έως και την Τετάρτη 14-10-2020.

Δείτε όλο το κείμενο εδώ (doc)