Ανακοίνωση για την εξέταση των μαθημάτων του κ. Δραμαλίδη “Περιγραφική Στατιστική” και “Βασικές Έννοιες Μαθηματικών”

Ανακοίνωση για την εξέταση των μαθημάτων του κ. Δραμαλίδη – εξεταστική Περίοδος Σεπτέμβριος 2021

Στο eclass.duth.gr έχουν δημιουργηθεί 2 τάξεις με τίτλους: “Συμμετοχή για ΠΕΡΙΓΡΑΦΙΚΗ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ” και “Συμμετοχή για ΒΑΣΙΚΕΣ ΈΝΝΟΙΕΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ“.  Οι φοιτητές/τριες που έχουν πραγματική πρόθεση να συμμετάσχουν στις εξετάσεις των δύο αυτών μαθημάτων που θα γίνουν δια ζώσης στη Σχολή στην Αλεξανδρούπολη, παρακαλούνται να εγγραφούν στα μαθήματα αυτά μέχρι και την Κυριακή 12 Σεπτεμβρίου 2021.

Ο λόγος αφορά αφενός στα υγειονομικά πρωτόκολλα και αφετέρου στην προστασία των φοιτητών/τριών. Γνωρίζοντας τον πραγματικό αριθμό αυτών που επιθυμούν να λάβουν μέρος στις εξετάσεις θα διευθετηθεί καλύτερα ο αριθμός των αιθουσών και ο αριθμός των θέσεων μέσα σε αυτές.

Προφανώς οι φοιτητές/τριες που θα λάβουν μέρος στην εξέταση θα πρέπει:

1. Να έχουν δηλωμένο το μάθημα
  2. Να φέρουν την ακαδημαϊκή (φοιτητική) ταυτότητα και την αστυνομική τους ταυτότητα
  3. Θα πρέπει να φέρουν προστατευτική μάσκα.
  4. Να φέρουν
    • ή πιστοποιητικό εμβολιασμού (περισσότερες από 14 μέρες μετά τον 2ο εμβολιασμό)
    • ή πιστοποιητικό νόσησης από COVD-19 (σε διάστημα μικρότερο των 6 μηνών)
    • ή Rapid Test (48 ωρών)
    • ή PCR (72 ωρών

ΠΡΟΣΟΧΗ! Δεν θα γίνει αποδεκτό το SELF – TEST.