Ανακοινώσεις για την 4η Εβδομάδα μαθημάτων (5 - 9 Μαρτίου)

B' έτος

· Το μάθημα «Αξιολόγηση: Θεωρητικές προσεγγίσεις και εφαρμογές στην προσχολική εκπαίδευση (Υ)» με την κ Ρεκαλίδου δεν θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 5 Μαρτίου λόγω υποχρεώσεων της διδάσκουσας στη Σύγκλητο. Η αναπλήρωση του μαθήματος θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 9 Μαρτίου στην αιθ. 16 και ώρα 7.00-9.30.

Γ' έτος

· Το μάθημα «Κοινωνιολογία της Εκπαίδευσης ΙΙ (Υ)»- με την κ Λ.Γώγου δεν θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 5 Μαρτίου. Η αναπλήρωση του μαθήματος θα ανακοινωθεί.

· Το μάθημα ΠΠΚ «Σχεδιασμός, υλοποίηση κ. αξιολόγηση» με την κ. Γιόφτσαλη δεν θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή, αλλά θα γίνει νωρίτερα, την Τρίτη 6 Μαρτίου στην αιθ. 16 και ώρα 9.00-11.30.

Δ' έτος

· Το μάθημα «Ποιοτικές προσεγγίσεις στην εκπαιδευτική κ κοινωνική έρευνα (Ε)» με την κ Λ.Γώγου δεν θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 6 Μαρτίου. Η αναπλήρωση του μαθήματος θα ανακοινωθεί.

· Την Παρασκευή 9 Μαρτίου θα γίνει αναπλήρωση του μαθήματος «Μυθιστόρημα μαθητείας (Ε)» με την κ. Ιακωβίδου, στην αίθ. 7 και ώρα 11.30-2.00

· Την Παρασκευή 9 Μαρτίου θα γίνει αναπλήρωση του μαθήματος «Περιβαλλοντικά θέματα και η διδασκαλία τους (Ε)» με την κ. Δημητρίου, στην αίθ. 13 και ώρα 2.00-4.30.

05-03-2018 (mhat)