Ανακοινώσεις μαθημάτων και Πρακτικής Άσκησης για την 1η Εβδομάδα μαθημάτων (12 - 16 Φεβρ)

Ανακοινώσεις Πρακτικής άσκησης:

Ακολουθούν 1 αρχεία:
1. anakoin_Praktikis_1st_week_Earino.pdf

A' έτος

· Το μάθημα «Ψυχολογία της ανάπτυξης του παιδιού ΙΙ (Υ)» με την κ Ι.Ντούση δεν θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 13 Φεβρουαρίου. Η Αναπλήρωση του μαθήματος θα γίνει τη Δευτέρα 5 Μαρτίου στην αιθ. Καραθεοδωρή και ώρα 7.00-9.30.

· Οι φοιτητές να συμβουλεύονται το Ειδικό Πρόγραμμα Πρακτικών Ασκήσεων όπου αναφέρονται αναλυτικά οι ημέρες και τα σεμινάρια που παρακολουθεί η κάθε ομάδα.

Β' έτος

· Το μάθημα «Ψυχολογία της Υγείας (Υ)» με την κ. Β.Μπρουσκέλη δεν θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 15 Φεβρουαρίου λόγω υποχρεώσεων της διδάσκουσας με την Πρακτική Άσκηση των φοιτητών. Η Αναπλήρωση θα ανακοινωθεί.

· Το μάθημα «Η ιστορικότητα της παιδικής ηλικίας (Υ)» με τον κ. Ι.Μαντούβαλο δεν θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 15 Φεβρουαρίου. Η Αναπλήρωση θα ανακοινωθεί.

Γ' έτος

· Το μάθημα «Κοινωνιολογία της Εκπαίδευσης ΙΙ (Υ) - με την κ Λ.Γώγου δεν θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 12 Φεβρουαρίου. Η Αναπλήρωση του μαθήματος θα γίνει τη Τρίτη 27 Φεβρουαρίου στην αιθ. 7 και ώρα 2.00-4.30.

· Το μάθημα «Παιδί κ Γεγονότα Ζωής (Ε)» με την κ. Β.Μπρουσκέλη δεν θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου λόγω υποχρεώσεων της διδάσκουσας με την Πρακτική Άσκηση των φοιτητών. Η Αναπλήρωση θα ανακοινωθεί.

Δ' έτος

· Το μάθημα «Ποιοτικές προσεγγίσεις στην εκπαιδευτική κ κοινωνική έρευνα (Ε)» με την κ Λ.Γώγου δεν θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 13 Φεβρουαρίου. Η Αναπλήρωση του μαθήματος θα γίνει τη Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου στην αιθ. 16 και ώρα 9.00-11.30.

09-02-2018 (mhat)